+420 588 000 400 obchod@compara.cz

Instalujeme Blockchain a Lightning Network řešení

Integrujeme řešení postavená na Blockchainu a Lightning Network do firemního prostředí. Zajistíme profesionální správu blockchainových technologií a systémů.

Blockchain a Lightning Network patří mezi nejdůležitější technologické inovace posledních let v oblasti kryptoměn a decentralizovaných finančních systémů.

Využití blockchainových technologií je dnes nejčastější v oblasti platebních systémů.

Platební systémy pro Bitcoin

Blockchainové technologie umožňují bezpečné, rychlé a škálovatelné transakce, což jsou klíčové vlastnosti pro budoucnost digitálních plateb.

Platby přes Bitcoin Lightning Network přináší tyto výhody:

 • Lightning Network (LN, druhá vrstva Bitcoinové sítě) umožňuje rychlé transakce, které se téměř okamžitě potvrzují. Svým zákaznínkům budete moci poskytnout rychlé a levné transakce a tím zvýšit jejich spokojenost a loajalitu.
 • díky nízkým poplatkům za transakce jsou platby levnější než tradiční bankovní převody nebo platební karty
 • zavedení LN umožňuje přijímat platby v Bitcoinu (BTC), což může přilákat nové zákazníky
 • LN přináší rychlost, efektivitu a nižší náklady, což jsou klíčové faktory

Jako systémový integrátor, který má blízko k inovativním technologiím a open source aplikacím, jsme schopni firemním klientům zajistit:

1 řešení na míru pro Bitcoin Blockchain

Specializuje se zavádění blockchainových technologií do open source prostředí. Výsledkem jsou robustní blockchainové systémy, které zajistí bezpečnost a transparentnost obchodních operací.

Konkrétně provádíme:

 • instalace Blockchainu a Lightning Network - díky integraci Lightning Networku je možné provádět rychlé a nízkonákladové transakce nad Bitcoin blockchainem.
 • instalace systémů Linux - podrobnosti naleznete v článku: Jaké systémy Linux instalujeme na servery? nebo konfiguraci robustní clusterové infrastruktury využívající Linux KVM

2 technickou podporu

Zajistíme technickou podporu, která v sobě zahrnuje:

 • správu serverových operačních systémů
 • správu blockchainových technologií
 • správu platebního systému pro kryptoměny

V době digitálních technologií jsme spolehlivým partnerem, který vám pomůže se orientovat v komplexním světě blockchainu a platebních systémů pro Bitcoin popř. jiné kryptoměny.

Reference

Máme zkušenosti s implementací a správou platebních systémů založených na Bitcoinu u těchto společností:

 • Hydranode - pro společnost Hydranode zajišťujeme kompletní správu serverů, což zahrnuje monitoring, údržbu a optimalizaci výkonu. Díky našemu přístupu jsou jejich systémy vždy připraveny zvládnout jakýkoli nápor.
  Hydranode
 • EcoPOS - společnost EcoPOS poskytujeme technickou podporu pro platební systém a přijímaní plateb Bitcoiny. Naše řešení umožnilo snadnou integraci bitcoinových plateb do jejich existujícího systému, čímž rozšířili svou zákaznickou základnu a zvýšili tržby.
  EcoPOS
 • Mining hall - pro společnost Mining Hall dodáváme komplexní systémové služby pro jejich těžařské systémy. Naše technologie zajišťují maximální efektivitu a bezpečnost těžby, což jim umožňuje dosahovat nadstandardních výsledků.
  Mining hall

K novým možnostem řešení postavených na Blockchain databázích zajišťujeme konzultace nebo je možné nám poslat poptávku.

Přemýšlíte o využití blockchainových technologií a nasazení ve firmě?

Poptat implementaci

Naše služby

Nechte si zavolat