+420 588 000 400 obchod@compara.cz

Profesionální správa serverů

server_na_miruZajišťujeme technickou správu serverů. Pomáháme firmám se správou diskových polí i aktivních prvků v síti. A v případě potřeby rychle zareagujeme.

  • PODPORA PRO FIREMNÍ SERVER
    zajistíme dlouhodobou technickou podporu pro menší i středně velké firmy. Jsme schopni spravovat jeden server i celou infrastrukturu. Přesné podmínky poskytovaní správy serveru jsou zakotveny v servisní smlouvě.

Nechte si od nás zpracovat konkrétní návrh.

Nezávazná poptávka

Spravujeme různé platformy

Spravujeme servery se systémy Windows Server a linuxové operační systémy. Výhodou pro zákazníka je, že jedna firma je schopna zajistit správu "hybridního" prostředí. Typicky může mít zákazník linuxový firewall za kterým je umístěno více serverů s operačními systémy Windows.


Microsoft platforma Linux platforma
Spravujeme operační systémy Windows Server 2019, Windows Server 2016 a starší verze těchto systémů. Spravujeme od operačního systému CentOS 7 (binárně kompatibilní s Red Hat Enterprise Linux) a popř. starší verze.

Zajistíme vysokou dostupnost serverů

Virtualizační řešení jsou již dnes standardem a jsou schopny uspokojit i velmi náročné zákazníky, kteří vyžadují vysokou dostupnost serverových služeb pro zajištění nepřetržitého chodu firemních systémů. Podívejte se na výhody řešení využívajících virtualizace serverů.

Dohled a reakční doba

Používáme nepřetržitý monitoring stavu serverů, kdy sledujem chod serverů. V případě havarijních stavů a garantujeme rychlou reakční dobu.

Administrace serverů

Správu systémů provádíme vzdáleně a v případě potřeby i v sídle zákazníka (on-site). V pravidelných intervalech provádíme kontrolu stavu a logů, instalujeme updaty a za účelem zajistit bezproblémový a bezvýpadkový chod systémů.

Spravujeme servery v hostingových centrech

Spravujeme servery umístěné v prostorech u zákaníka (serverovna), ale formou vzdálené správy jsme schopni administrovat systémy v hostingových centrech. V případě potřeby zajišťujeme pro zákazníky pronájem serverů (serverhosting) nebo umístění jejich vlastních serverů do datacenter (serverhousing) to v Olomouci, Brně nebo v Praze.

Zajistíme komunikaci s jinými dodavateli

Zajišťujeme komunikaci s ostatními dodavateli souvisejícími s IT (ISP, dodavatelé podnikových informační systémů, účetního systému POHODA, HELIOS a jiných aplikací).

Nechte si od nás zpracovat konkrétní návrh.

Potřebuji zajistit správu serveru

Je to málo? Vyzkoušejte nás

Řešíte nějaký problém na serveru? Potřebujete aby se na něj někdo podíval a doporučil další vhodné kroky?

Servisní zásah si můžete objednat i formou jednorázové návštěvy našeho technika. Popište nám problém, který řešíte (měl by se týkat serveru, počítače nebo datové sítě :-) A my pošleme technika, který navrhne vhodné řešení nebo problém vyřeší přímo na místě.

Cena servisních prací

položka cena bez DPH cena s DPH
Cena práce PC a aktivní prvky 600 Kč/hod 726 Kč/hod
Cena práce server 1000 Kč/hod 1210 Kč/hod
Cestovné Olomouc 70 Kč/ks 85 Kč/ks
Cestovné mimo Olomouc 10 Kč/km 12 Kč/km

Fakturace se provádí na základě odsouhlaseného pracovního listu zákazníkem.

Pro jednorázový servis serveru nebo počítačové sítě zavolejte na 588 000 400 nebo vyplňte formulář a my se vám ozveme s návrhem nejbližšího volného termínu.

Objednat jednorázový servis

Naše služby

Nechte si zavolat