+420 588 000 400 obchod@compara.cz

Záloha do cloudu

Zajímají Vás podrobnosti, jak stanici nejlépe zazálohovat a kam zálohu umístit? Chcete mít jistotu dostupnosti a hledáte jak zabezpečit zálohy samotné? Společně se podíváme na možnosti nastavení zálohy pro menší firmy a v další části potom na možnosti pro střední a velké firmy.

Co se dozvíte:

  • PROGRAM PRO AUTOMATICKOU REPLIKACI
  • LOKÁLNÍ ZÁLOHA A ZÁLOHA DO CLOUDU
  • JAK NASTAVIT ZÁLOHOVANÍ

V případě, že potřebujete pomoc s návrhem řešení a nastavením zálohování, tak se na nás neváhejte obrátit.

Poptat návrh zálohování

Zálohování pro malé firmy a jednotlivce

Pro menší firmy je vhodný například program Acronis True Image 2020, který nabízí řadu vylepšení oproti předcházejícím verzím.
Program, kromě samotného zálohování nabízí ochranu počítače proti malware a řeší kybernetickou ochranu systému, aplikací a dat. Funguje na operačních systémech Windows 10, 8 a 7 i macOS.
Podrobný popis programu Acronis True Image 2020 naleznete na stránkách Acronis.

Rozdíly mezi verzemi

Program lze zakoupit ve třech edicích:

  • STANDARD - trvalá licence
  • ADVANCED - předplatné (možnost záloh do cloudu o velikosti 250GB)
  • PREMIUM- předplatné (možnost záloh do cloudu o velikosti 1TB

Ve verzi STANDARD získáte za jednorázovou cenu 1321,- Kč trvalou licenci pro 1 počítač. S tímto programem můžete zálohovat svá data například na svůj externí disk nebo diskové úložiště.
Častou nevýhodou řešení u zákazníka je, že data jsou zálohována na systémy, které jsou umístěny ve stejné místnosti popř. ve stejném objektu jako servery a počítače samotné. V případě živelné pohromy nebo požáru může dojít ke ztrátě dat na serveru i samotných záloh.

Replika zálohy do cloudu

Pokud uvažujte, že by jste byli ochotni své šifrované zálohy zároveň se zálohování na vlastní prostředky odesílat k zálohování do cloudu, tak se zaměřte na verzi ADVANCED. Zde si nezakupujete trvalou licenci, ale platíte formou ročního předplatného službu, kdy vedle shodné funkcionality jako u verze STANDARD získáváte navíc 250 GB prostoru pro zálohy v zabezpečeném cloudu.
V případě havárie samotného počítače a místa, kam jste zálohovali, tak máte v záloze ještě jednu kopii zálohy v cloudu, ze které lze provést obnovu.

V případě, že by Vám nestačilo 250 GB místa pro zálohy, může si zakoupit verzi PREMIUM a získat 1TB volného místa pro zálohy. A kdyby ani tato kapacita nepostačovala, lze dokoupit další místo.

Program instalujeme a konfigurujeme

Dodáváme samotné licence i provádíme nastavení zálohování pro 1 až 5 počítačů.

Poptat licenci a nastavení

Nový server

Dodáváme servery na míru od renomovaných výrobců, včetně operačních systémů, instalace a konfigurace, záložního zdroje.
Podívejte se na podrobnosti o serverových řešení.

Správa sítě

Spravujeme datové sítě a počítače ve firmách, které nemají vlastní správce sítě. Externí správa přináší výhody v podobě vyšší efektivity a finančních úspor.

Kamery

Pomůžeme vyřešit monitorování prostor. Dodáváme kamery a kamerové systémy včetně souvisejích služeb. Podívejte se na podrobnosti o kamerových řešení.

Naše služby

Nechte si zavolat