+420 588 000 400 obchod@compara.cz

Záloha do cloudu

Zajímají Vás podrobnosti, jak stanici nejlépe zazálohovat a kam zálohu umístit? Chcete mít jistotu dostupnosti a hledáte jak zabezpečit zálohy samotné? Společně se podíváme na možnosti nastavení zálohy pro menší firmy a v další části potom na možnosti pro střední a velké firmy.

Co se dozvíte:

  • PROGRAM PRO AUTOMATICKOU REPLIKACI
  • LOKÁLNÍ ZÁLOHA A ZÁLOHA DO CLOUDU
  • JAK NASTAVIT ZÁLOHOVANÍ

V případě, že potřebujete pomoc s návrhem řešení a nastavením zálohování, tak se na nás neváhejte obrátit.

Poptat návrh zálohování

Zálohování pro malé firmy a jednotlivce

Pro menší firmy je vhodný například program Acronis True Image 2020, který nabízí řadu vylepšení oproti předcházejícím verzím.
Program, kromě samotného zálohování nabízí ochranu počítače proti malware a řeší kybernetickou ochranu systému, aplikací a dat. Funguje na operačních systémech Windows 10, 8 a 7 i macOS.
Podrobný popis programu Acronis True Image 2020 naleznete na stránkách Acronis.

Rozdíly mezi verzemi

Program lze zakoupit ve třech edicích:

  • STANDARD - trvalá licence
  • ADVANCED - předplatné (možnost záloh do cloudu o velikosti 250GB)
  • PREMIUM- předplatné (možnost záloh do cloudu o velikosti 1TB

Ve verzi STANDARD získáte za jednorázovou cenu 1321,- Kč trvalou licenci pro 1 počítač. S tímto programem můžete zálohovat svá data například na svůj externí disk nebo diskové úložiště.
Častou nevýhodou řešení u zákazníka je, že data jsou zálohována na systémy, které jsou umístěny ve stejné místnosti popř. ve stejném objektu jako servery a počítače samotné. V případě živelné pohromy nebo požáru může dojít ke ztrátě dat na serveru i samotných záloh.

Replika zálohy do cloudu

Pokud uvažujte, že by jste byli ochotni své šifrované zálohy zároveň se zálohování na vlastní prostředky odesílat k zálohování do cloudu, tak se zaměřte na verzi ADVANCED. Zde si nezakupujete trvalou licenci, ale platíte formou ročního předplatného službu, kdy vedle shodné funkcionality jako u verze STANDARD získáváte navíc 250 GB prostoru pro zálohy v zabezpečeném cloudu.
V případě havárie samotného počítače a místa, kam jste zálohovali, tak máte v záloze ještě jednu kopii zálohy v cloudu, ze které lze provést obnovu.

V případě, že by Vám nestačilo 250 GB místa pro zálohy, může si zakoupit verzi PREMIUM a získat 1TB volného místa pro zálohy. A kdyby ani tato kapacita nepostačovala, lze dokoupit další místo.

Program instalujeme a konfigurujeme

Dodáváme samotné licence i provádíme nastavení zálohování pro 1 až 5 počítačů.

Poptat licenci a nastavení

Zálohování pro střední a velké firmy

Disponujete vlastními licencemi a harwarem pro ukládání záloh a rádi byste využívali automatické replikace záloho do cloudu?

S touto službou získáváte:

  • technologii k provádění záloh serverů a počítačů od renomovaného výrobce,
  • bezpečné úložiště
  • pro Vaše důležitá data,
  • podporu specialistů pro nastavení i správu.

Zálohy se ukládají do zabezpečeného úložiště. V případě potřeby lze používat sekundární úložiště v některém z vybraných datových center v ČR nebo v zahraničí.

Služba je naprosto flexibilní – měsíčně můžete libovolně měnit plány zálohovaných stanic a serverů.

Nejste vázaní žádným časovým závazkem. Ceny zálohy se liší podle toho, zda je schopen si zákazník sám nakonfigurovat službu nebo si přeje ji poskytnout jako komplexní řešení.

Naše služby

Nechte si zavolat