+420 588 000 400 obchod@compara.cz

Outsourcing správy IT

outsourcing_ITPoskytujeme externí správu menším a středním firmám se všemi výhodami, které externí správa firemního IT nabízí. Proč zvolit externího správce informačních technologií?

 • KOMPLEXNÍ PŘEHLED O INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍCH
 • MINIMALIZACE RIZIK
 • FINANČNÍ ÚSPORA

Tyto výhody nabízíme i vám - služby poskytujeme v Olomouci a okolí (Litovel, Uničov, Šternberk).

Pošlete nám poptávku a i vy můžete užívat výhod plynoucích z externí správy sítě.

 

Poptat správu IT

Zajistíme komplexní správu IT

Máme bohaté zkušenosti se správou lokální IT infrastruktury, kterou si můžete objednat pro jednotlivé části nebo jako celek:

  2správa serverů - rozumíme tomu, jak moc je pro vás důležité kvalitní a funkční IT prostředí. Proto se o servery proaktivně staráme a pravidelně vykonáváme činnosti, které jsou nezbytné k zabezpečení nepřetržitého provozu. Jedině tak se mohou vaše servery stát oporou podnikání.
  Zajistíme:

  2správa počítačů - pracovníci technické podpory jsou vždy připraveni ochotně pomoci s řešením:

  2správa aktivních prvků - zajistíme nepřetržitý dohled nad IT infrastrukturou. Převezmeme do správy veškeré pasivní i aktivní prvky (switche, routery, firewally, apod.)
  2zajistíme internetovou konektivitu

Minimalizujeme rizika poruch IT

Neustále se snažíme zlepšovat IT protředí našich zákazníků.

  2proxylaxe - snažíme se předcházet vzniku havarijních stavů a provádíme preventivní práce
  2předplacený servisní zásah - v rámci servisní smlouvy poskytujeme za zvýhodněných podmínek určité množství prací, které jsou věnování řešení problémů souvisejících s IT.
  2servisní zásah - pokud je prací v daném měsíci více, provedeme tyto práce nad rámec servisní smlouvy a běžného měsíčního paušálu.
  2konzultace - přinášíme zkušenosti z jiných firem. Stále se snažíme přehled a pracovat s nejnovějšími technologiemi. Obvykle známe prostředí klientů a plánujeme s nimi rozvoj ICT.

Servis v místě nebo vzdáleným přístupem

  2servis u zákazníkovi - jsme schopni přijet a provést úpravy na serveru nebo na počítači v sídle zákazníka.
  2efektivní vzdálená správa - koncová zařízení jsme spravujeme prostřednictvím TeamVieweru. Pružně řešíme nastavení nebo vzniklé problémy na stanicích uživatelů.

Zajistíme flexibilitu a zastupitelnost

Dostupnost služby zajišťuje vždy více techniků, aby byla zajištěna vzájemná zastupitelnost.

Přineseme finanční úspory

Ve srovnání se zajištěním vlastními zaměstnanci (na odpovídající technické úrovni) vychází externí outsourcing levněji.

  2přehled odpracovaných hodin - prostřednictvím pracovních listů, které jsou zákazníkům zasílány v měsíčních přehledech spolu s fakturou.
  2fakturace a cashflow - fakturace za provedení prací je rozložena do pravidelných měsíčních plateb a zákazník má dopředu přehled o náklady souvisejích se správou IT.

Opíráme se o bohaté zkušenosti získané z úspěšně ukončených projektů. Pomůžeme s rozvojem informačních technologií i Vám. V případě, že alespoň jednu z uvedených oblastí potřebujete vyřešit, tak nám o sobě dejte vědět.

Poptat outsourcing IT

Nový server

Dodáváme servery na míru od renomovaných výrobců, včetně operačních systémů, instalace a konfigurace, záložního zdroje.
Podívejte se na podrobnosti o serverových řešení.

Správa sítě

Spravujeme datové sítě a počítače ve firmách, které nemají vlastní správce sítě. Externí správa přináší výhody v podobě vyšší efektivity a finančních úspor.

Kamery

Pomůžeme vyřešit monitorování prostor. Dodáváme kamery a kamerové systémy včetně souvisejích služeb. Podívejte se na podrobnosti o kamerových řešení.

Naše služby

Nechte si zavolat