+420 588 000 400 obchod@compara.cz

Outsourcing správy IT

outsourcing_ITPoskytujeme externí správu menším a středním firmám se všemi výhodami, které externí správa firemního IT nabízí. Proč zvolit externího správce informačních technologií? A proč firmy volí nás?

Je to zejména z těchto důvodů:

  • FINANČNÍ ÚPORA
  • ZKUŠENOSTI A PŘEHLED O PROBLEMATICE IT (ICT)
  • FLEXIBILTA A ZASTUPITELNOST
  • MINIMALIZACE RIZIK

Tyto výhody nabízíme i vám. Služby poskytujeme v Olomouci a okolí (Litovel, Uničov, Šternberk). Pošlete nám poptávku a i vy můžete užívat výhod plynoucích z externí správy sítě.

 

Poptat správu IT

Pro firmy realizujeme zejména náledujcí služby:

Správa sítě a internetové konektivity

Zajistíme správu síťové infrastruktury. Převezmeme do správy veškeré pasivní i aktivní prvky (switche, routery, firewally, apod.) vaší počítačové sítě a postaráme se o internetovou konektivitu.
Více o firewallech »

Správa serverových technologií

Rozumíme tomu, jak moc je pro vás důležité kvalitní a funkční serverové prostředí. Proto se o servery proaktivně staráme a pravidelně vykonáváme činnosti, které jsou nezbytné k zabezpečení nepřetržitého provozu. Jedině tak se mohou vaše servery stát oporou podnikání.
Více o správě serverů »

Správa koncových zařízení a periferií

Dbáme na to, aby Vaše koncová zařízení byla optimálně nastavená, důkladně zabezpečená a dokumentovaná. Součástí našich služeb je i systém vzdáleného přístupu na vaše koncová zařízení, který nám umožňuje rychle reagovat na vzniklé problémy uživatelů.
Více o počítačích »

Správa infrastruktury v cloudu

Máme bohaté zkušenosti i se správou informačních technologií, které jsou umístěné v cloudu. Hybridní infrastruktury, které jsou z části v cloudu a z části provozované lokálně, nám rovněž nedělají problém. Hybridní infrastruktury vnímáme jako zajímavou alternativu zejména pro malé a střední společnosti.
Více o cloudu »

Rozvoj a konzultace

Pomůžeme Vám s rozvojem vašich informačních technologií. Dbáme na to, aby byly všechny změny realizovány koncepčně a efektivně z hlediska vašich potřeb. Opíráme se o bohaté zkušenosti získané z úspěšně ukončených projektů.

Uživatelská podpora

Poskytujeme rychlou a kvalitní podporu uživatelům našich klientů. Pracovníci technické podpory jsou vždy připraveni ochotně pomoci s řešením jakéhokoliv problému. Kontaktovat naši technickou podporu lze telefonicky i emailem.
Více o správě sítě »

COMPARA systems

Firma COMPARA systems sídlí v Olomouci a zabývá se zejména správou serverů a počítačových sítí. Zajišťujeme komplexní služby spočívající v budování a správě datových sítí, kamer a zálohovacích systémů.
V případě, že alespoň jednu z uvedených oblastí potřebujete vyřešit, tak nám o sobě dejte vědět.


Chci správu sítě

Naše služby

Nechte si zavolat