+420 588 000 400 obchod@compara.cz

Outsourcing správy IT

outsourcing_ITPoskytujeme externí správu menším a středním firmám se všemi výhodami, které externí správa firemního IT nabízí. Proč zvolit externího správce informačních technologií? A proč firmy volí nás?

  • MINIMALIZACE RIZIK
  • PŘEHLED O PROBLEMATICE IT (ICT)
  • FLEXIBILTA A ZASTUPITELNOST
  • FINANČNÍ ÚPORA

Tyto výhody nabízíme i vám. Služby poskytujeme v Olomouci a okolí (Litovel, Uničov, Šternberk).

Pošlete nám poptávku a i vy můžete užívat výhod plynoucích z externí správy sítě.

 

Poptat správu IT

Přehled o IT

Dohled 24/7

Rozumíme tomu, jak moc je pro vás důležité kvalitní a funkční IT prostředí. Proto se o servery proaktivně staráme a pravidelně vykonáváme činnosti, které jsou nezbytné k zabezpečení nepřetržitého provozu. Jedině tak se mohou vaše servery stát oporou podnikání. Více o správě serverů »
Zajišťujeme nepřetržitý dohled nad IT infrastrukturou. Převezmeme do správy veškeré pasivní i aktivní prvky (switche, routery, firewally, apod.) vaší počítačové sítě a postaráme se o internetovou konektivitu Více o firewallech

Vzdálená správa

Koncová zařízení jsme spravujeme prostřednictvím TeamVieweru. Pružně řešíme nastavení nebo vzniklé problémy na stanicích uživatelů.

SLA a uživatelská podpora

Poskytujeme reakční doby dle servisní smlouvy a rychlý dojezd technika v případě nenadálých výpadků systémů. Máme bohaté zkušenosti i se správou informačních technologií a správou infrastruktury, které jsou z části v cloudu a z části provozované lokálně. Více o cloudu » Poskytujeme rychlou a kvalitní podporu uživatelům našich klientů. Pracovníci technické podpory jsou vždy připraveni ochotně pomoci s řešením jakéhokoliv problému. Kontaktovat naši technickou podporu lze telefonicky i emailem.
Více o správě sítě »

Minimalizace rizik

Proxylaxe

Předcházíme problémům a nabízíme lepší plánování výdajů výdajů do IT. Známe své klienty a jsme schopni s nimi plánovat rozvoj a poskytovat konzultace. Dbáme na to, aby byly všechny změny realizovány koncepčně a efektivně z hlediska vašich potřeb. Opíráme se o bohaté zkušenosti získané z úspěšně ukončených projektů. Pomůžeme s rozvojem informačních technologií i Vám.

Finanční úspora

Ve srovnání se zajištěním vlastními zaměstnanci (na odpovídající technické úrovni) vychází externí outsourcing levněji.

Přehled odpracovaných hodin

Prostřednictvím pracovních listů, které jsou zákazníkům zasílány v měsíčních přehledech spolu s fakturou.

Fakturace a cashflow

Fakturace za provedení prací je rozložena do pravidelných měsíčních plateb a zákazník má dopředu přehled o náklady souvisejích se správou IT.

V případě, že alespoň jednu z uvedených oblastí potřebujete vyřešit, tak nám o sobě dejte vědět.


Chci outsourcing IT

Naše služby

Nechte si zavolat