+420 588 000 400 obchod@compara.cz

Serverhosting (serverhousing) v Olomouci

Nabízíme umístění serveru do prostor serverovny v centru Olomouce. Mějte server po ruce a zároveň na vysokokapacitním optickém připojení a všemi souvisejícími službami.

Službu serverhousingu volí zakazníci, kteří potřebují provozovat:

  • NÁROČNÉ WEBOVÉ APLIKACE
  • E-SHOPY
  • PORTÁLY A KATALOGY

Naše služba serverhousingu nabízí velmi dobrý poměr cena/výkon a nabízí umístění serveru v Olomouci.

Serverhosting Olomouc

Službu volí zákazníci, kteří chtějí mít server snadno fyzicky dosažitelný, často v místě svého podnikání. Nabízíme umístění vlastního serveru v prostorech na páteřním uzlu v centru Olomouce na adrese Nešverova 1, 772 00 Olomouc.

jednickaKonektivita a veřejná IP adresa

Pro připojení serveru nabízíme vysokorychlostní připojení s datovou propustnost 1Gbit/1GMbit (upload/download).

Do serverovny je možné umístit server v provedení:

  • rack (1U, 2U, 4U, 6U)
  • tower (miditower)

Připojení serveru je standardně možné přes ethernetové rozhraní RJ45 do centrálního switche napojeného na optickou infrastrukturu. Pro zajištění služby je poskytnuta standardně jedna statická veřejná IP adresa (IPv4 nebo IPv6).

dvojkaKlimatizace, přístup a správa serveru

Serverovna je klimatizová a monitorována nepřetržitě po dobu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Fyzický přístup k serverům je možné kdykoliv po telefonické domluvě s technikem (nelze přistupovat samostatně).

Správu serveru si zajišťuje klient obvykle sám, nabízíme i možnost si k serverhousingu službu správy serveru přiobjednat.

trojkaCeny serverhousingu (serverhostingu)

Platby se provádí na základě měsíčních plateb (jedna paušální platba za pronájem prostor a spotřebu elektrické energie).

Při zřízení služby je účtován aktivační poplatek.

Počítáme s tím, že nároky každého klienta budou mírně odlišné. V případě zájmu o cenovou nabídku, bližší informace nebo konzultace nás kontaktujte.

Chci zřídit serverhousing

Naše služby

Nechte si zavolat