+420 588 000 400 obchod@compara.cz

Modernizace kamerových systémů

Modernizace kamerových systémů může být postupná. Nejprve lze modernizovat záznamový systém a využívat i stávající kamery. Náš systém zvládne i připojení starších analogových kamer a samozřejmě je otevřen i novým IP kamerám s vysokým rozlišením.

V portfoliu kamerových systémů využíváme kromě jiných značek i kamer od předního světového výrobce Dahua Technology. Tyto síťové kamery umožnují snímání ve vysokém rozlišení (v současné době až 4K) a vyrábějí se v širokém množství variant, které umožňují realizovat i velké projekty kamerových systémů. Do kamerových systémů lze integrovat videovrátníky, poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (dříve EZS).

Cenová hladina kamer a komponent je velmi příznivá, nejsou vyžadovány licenčí poplatky za software. Záznamové systémy dokážeme konfigurovat podle potřeb a splnit požadavky na moderní kamerový systém současnosti.

Obměnu stávajícího kamerového systému lze rozdělit do více etap.

  • v první etapě například realizovat přechod na nový systém a záznamové zařízení
  • ve druhé etapě vyměnit část nebo všechny kamery a modernizaci datových sítí
  • ve třetí rozšiřovat kapacitu pro ukládání dat popř. rozšiřovat systém dle potřeb

Nejste již spokojeni se stávajícím kamerových systémem a zároveň nemáte na jednorázovou investici? Rozložte realizaci na etapy a modernizujte. Nebo si pořiďte úplně nový základ, který v dalších letech budete moci rozšiřovat do požadovaného rozsahu.

V případě zájmu o nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat na telefonu: 588 000 400 nebo na emailu: obchod@compara.cz - rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací projektu.

Naše služby

Nechte si zavolat