+420 588 000 400 obchod@compara.cz

Aktuality

Jak nastavit elektronický podpis?

Uvažujete o zřízení elektronického podpisu? Potřebujete vědět, pro co všechno se dá elektronický podpis využít? Přečtěte si náš návod, který by vám mohl pomoci v problematice zorientovat a nabízí pomoc s nastavením el. podpisu přímo na vašem počítači.server_na_miru

Co je elektronický podpis?

Elektronický podpis představuje určitá data, která nahrazují klasický vlastnoruční podpis, respektive ověřený podpis.

Čím nahradit Windows Server SBS 2011?

S ukončením podpory pro systém Windows Server 2008 a Windows Small Business (SBS) 2011 se firmám využívající tyto systémy a řešení nabízí otázka: Co s tím? Nabízíme tři možné varianty řešení.

Co se přesně stane?

Počátkem roku 2020 (konkrétně 14.1.2020) dojde k ukončení pravidelně poskytovaných aktualizací (včetně bezpečnostních) pro serverové operační systémy Windows Serveru 2008 a jeho modernizované verze R2, resp. celé rodiny produktů:

Modernizace kamerových systémů

Modernizace kamerových systémů může být postupná. Nejprve lze modernizovat záznamový systém a využívat i stávající kamery. Náš systém zvládne i připojení starších analogových kamer a samozřejmě je otevřen i novým IP kamerám s vysokým rozlišením.

PF 2019

Přejeme všem našim zákazníkům příjemné prožití svátků vánočních a v novém roce 2019 mnoho zdraví a úspěchu na poli pracovním i osobním.

S nadcházejícím koncem roku Vám přejeme krásné a nezapomenutelné svátky vánoční a v nadcházejícím roce 2019 mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti. V období mezi svátky vánočními a novým rokem bude zavřeno a věnovat se Vám bude opět od 2.1.2019.

Naše služby

Nechte si zavolat