+420 588 000 400 obchod@compara.cz

Aktuality

IT specialista pro Windows Server

MÍSTO JE AKTUÁLNĚ VOLNÉ
Hledáme samostatného a zodpovědného pracovníka IT pro posilu našeho týmu - lokalita Olomouc.

Požadujeme znalosti:

Spustím Windows 11 na svém počítači?

Dle aktuálně dostupných informací by měl být nový operační systém Windows 11 uvolňován v několika vlnách. První možnosti instalace by měly být možné již od 5.10.2021. Navíc majitelům licencí k Windows 10 je přislíbil Microsoft jako bezplatnou aktualizaci. Otestujte si svůj počítač již nyní.

mail

Jaké jsou požadavky Windows 11?

Minimální požadavky pro spuštění systému Windows 11 jsou následující:

Jak vyřešit přechod na Exchange Server 2019?

Provádíme upgrade systémů MS Exchange nebo instalace nejnovější verze včetně migrace dat.

V případě, že vaše firma využívá vlastní poštovní server se systémem Exchange a řešíte problém s emaily nebo přístupem do schránek přes webové rozhraní, neváhejte se na nás obrátit. Vyřešíme přechod na nejnovější Exchange Server 2019 a to ze starších a již nepodporovaných systémů:

Jak nastavit elektronický podpis?

Uvažujete o zřízení elektronického podpisu? Potřebujete vědět, pro co všechno se dá elektronický podpis využít? Přečtěte si náš návod, který by vám mohl pomoci v problematice zorientovat a nabízí pomoc s nastavením el. podpisu přímo na vašem počítači.server_na_miru

Co je elektronický podpis?

Elektronický podpis představuje určitá data, která nahrazují klasický vlastnoruční podpis, respektive ověřený podpis.

Čím nahradit Windows Server SBS 2011?

S ukončením podpory pro systém Windows Server 2008 a Windows Small Business (SBS) 2011 se firmám využívající tyto systémy a řešení nabízí otázka: Co s tím?

Co se přesně stane?

Počátkem roku 2020 (konkrétně 14.1.2020) dojde k ukončení pravidelně poskytovaných aktualizací (včetně bezpečnostních) pro serverové operační systémy Windows Serveru 2008 a jeho modernizované verze R2, resp. celé rodiny produktů:

Modernizace kamerových systémů

Modernizace kamerových systémů může být postupná. Nejprve lze modernizovat záznamový systém a využívat i stávající kamery. Náš systém zvládne i připojení starších analogových kamer a samozřejmě je otevřen i novým IP kamerám s vysokým rozlišením.

PF 2019

Přejeme všem našim zákazníkům příjemné prožití svátků vánočních a v novém roce 2019 mnoho zdraví a úspěchu na poli pracovním i osobním.

S nadcházejícím koncem roku Vám přejeme krásné a nezapomenutelné svátky vánoční a v nadcházejícím roce 2019 mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti. V období mezi svátky vánočními a novým rokem bude zavřeno a věnovat se Vám bude opět od 2.1.2019.

Naše služby

Nechte si zavolat