+420 588 000 400 obchod@compara.cz

Aktuality

Jak řešit zpoplatnění emailu na Googlu?

Od června ukončí firma Google možnost bezplatného používání emailových schránek pod firemní doménou. Pokud tyto služby využíváte a nic neprovedete, nebudou po tomto datu vaše emailové schránky funkční.

Co se tedy přesně stane?

Konkrétně 1. 6. 2022 zpoplatní firma Google emailové schránky pod vlastní doménou. V případě, že nic nezměníte, nebudete moci po tomto datu přijímat a odesílat emaily. Z emailových schránek půjde pouze stáhnout jejich obsah.
Pojďme se společně podívat na možnosti řešení:

Úprava ceníku služeb

Vzhledem k nárůstů cen pohonných hmot, energií a souvisejících služeb, jsme nuceni od května 2022 navýšit ceny prací a souvisejících služeb.

Z důvodu zachování stávající kvality poskytovaných služeb dochází od 1. 5. 2022 k navýšení cen za prováděné služby.

Termíny ukončení podpory systémů Windows

Pokud hledáte termín ukončení všeobecné a rozšířené podpory pro serverové operační systémy, tak jste zde správně.

PF 2022

Přejeme všem našim zákazníkům příjemné prožití svátků vánočních a v novém roce 2022 mnoho zdraví a úspěchu na poli pracovním i osobním.

mail

S nadcházejícím koncem roku Vám přejeme krásné a nezapomenutelné svátky vánoční a v nadcházejícím roce 2022 mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti.

V období mezi svátky a novým rokem bude zavřeno a věnovat se Vám bude opět od 3.1.2022.

IT specialista pro Windows Server

MÍSTO JE AKTUÁLNĚ VOLNÉ
Hledáme samostatného a zodpovědného pracovníka IT pro posilu našeho týmu - lokalita Olomouc.

Požadujeme znalosti:

Spustím Windows 11 na svém počítači?

Dle aktuálně dostupných informací by měl být nový operační systém Windows 11 uvolňován v několika vlnách. První možnosti instalace by měly být možné již od 5.10.2021. Navíc majitelům licencí k Windows 10 je přislíbil Microsoft jako bezplatnou aktualizaci. Otestujte si svůj počítač již nyní.

mail

Jaké jsou požadavky Windows 11?

Minimální požadavky pro spuštění systému Windows 11 jsou následující:

Jak vyřešit přechod na Exchange Server 2019?

Provádíme upgrade systémů MS Exchange nebo instalace nejnovější verze včetně migrace dat.

V případě, že vaše firma využívá vlastní poštovní server se systémem Exchange a řešíte problém s emaily nebo přístupem do schránek přes webové rozhraní, neváhejte se na nás obrátit. Vyřešíme přechod na nejnovější Exchange Server 2019 a to ze starších a již nepodporovaných systémů:

Jak nastavit elektronický podpis?

Uvažujete o zřízení elektronického podpisu? Potřebujete vědět, pro co všechno se dá elektronický podpis využít? Přečtěte si náš návod, který by vám mohl pomoci v problematice zorientovat a nabízí pomoc s nastavením el. podpisu přímo na vašem počítači.server_na_miru

Co je elektronický podpis?

Elektronický podpis představuje určitá data, která nahrazují klasický vlastnoruční podpis, respektive ověřený podpis.

Čím nahradit Windows Server SBS 2011?

S ukončením podpory pro systém Windows Server 2008 a Windows Small Business (SBS) 2011 se firmám využívající tyto systémy a řešení nabízí otázka: Co s tím?

Co se přesně stane?

Počátkem roku 2020 (konkrétně 14.1.2020) dojde k ukončení pravidelně poskytovaných aktualizací (včetně bezpečnostních) pro serverové operační systémy Windows Serveru 2008 a jeho modernizované verze R2, resp. celé rodiny produktů:

Modernizace kamerových systémů

Modernizace kamerových systémů může být postupná. Nejprve lze modernizovat záznamový systém a využívat i stávající kamery. Náš systém zvládne i připojení starších analogových kamer a samozřejmě je otevřen i novým IP kamerám s vysokým rozlišením.

Stránky

Naše služby

Nechte si zavolat